ورود به سایت
نام کاربری
 
گذرواژه
 
عضویت در خبرنامه
تلفن همراه:

ایمیل:

کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به سامانه اطلاعات اصناف شهر یزد(مکان نما) می باشد .
درخواست تبلیغات پیامکی
تماس با ما
نام :
تلفن همراه:
ایمیل:
متن پیام:
 
درخواست تبلیغات
سامانه شهری مکان نما سامانه ایست ، که در ابتدا یک هدف را دنبال میکند.آن هم خدمات دهی مناسب و کارا بودن ، اعتقاد ما این است که در صورتی که سیستمی مفید و کارا راه اندازی کنیم ، سود و منفعت بیشتری را خواهیم برد ، تا اینکه درآمد لحظه ای کوتاه مدت به دست آورده و آینده ای روشن پیش راهمان نباشد ، هدف ما مفید بودن سیستم و وبسایت ماست ، تا از این  راه کاربرانمان ما را به دیگران معرفی کنند و سود خود را هم از آن راه خواهیم برد.
 
یکی از تبلیغات اصناف و حرفه ها ، تبلیغات اینترنتی است ، تبلیغات اینترنتی ارزان ترین شیوه ی تبلیغ است که شما با صرف هزینه ای بسیار ناچیز ، به دفعات بسیار بالا و در زمان تقریبا نامحدود مورد بازدید قرار خواهید گرفت و این بازدید بالا ، به نحوی تبلیغات شما در فضای اینترنت به حساب می آید . ناگفته نماند که دراینترنت هم اگر بدون فکر هزینه کنید ، شاید برایتان مفید نباشد . هزینه کردن در هرجا نیازمند فکر و اندیشه است .
 
مکان نما به امید خدا مکانی را فراهم میکند که ما شهرمان، یزد را بیشتر بشناسیم . از اماکن تاریخی و تفریحی گرفته تا افراد مشهور و نخبگان یزدی و همچنین اصناف شهر و یافتن حرفه های مختلف . ما برای ثبت این اصناف و اماکن و این اطلاعات هیچگونه هزینه ای دریافت نکرده و نخواهیم کرد . هدفمان پاسخگویی مناسب و صحیح به کاربرانمان است و به این خاطر مجبوریم تا به خاطر پاسخگویی مناسب ، ابتدا تمام هزینه های این کارها را خودمان گردن بگیریم .
 
اطلاعات متفاوتی در مکان نما قرار خواهد گرفت که اطلاعات ابتدایی شامل نام و مشخصات صنف ، آدرس ، شماره های تماس و شماره های موبایل است . اطلاعات بیشتر به دلخواه خود صنف در سایت قرار خواهد گرفت . هرچه اطلاعات شما در سایت ما بیشتر و کامل تر باشد ،  طبیعتا خود را بهتر و کامل تر به کاربران معرفی خواهید کرد و آشنایی آنها با شماطبیعتا بیشتر خواهد شد.
 
نوع دیگری از تبلیغات در مکان نما ، تبلیغ به صورت امتیازی است ، به این نحو که شما میتوانید در سایت مکان نما ، برای خود ، خورشید بخرید . هرخورشید مبلغ 1000 تومان است و شما به انتخاب خود میتوانید به هر تعداد که مدنظرتان بود ، خورشید بخرید . تعداد خورشید در جستجوها موجب شده شما بالاتر در جستجوها نمایش داده شوید.هرچه تعداد خورشید شما بالاتر باشد، در جستجویی که شما و فرد دیگری یکسان باشید ، براساس تعداد خورشید بالاتر نمایش داده خواهید شد.و در صفحات بیشتری در دید کاربران قرار خواهید گرفت.
 
نحوه ی دیگری که شما میتوانید در برخی لیست ها بالاتر باشید ،تعداد بازدید کاربران از صفحه ی صنف شما می باشد.هرچه بازدید از صفحه ی شما بیشتر باشد ، در لیست پربازدیدترین ها ، بالاتر نمایش داده خواهید شد.
 
لیست محبوب ترین ، بر اساس تعداد کاربرانی که از صنف شما خوششان آمده مرتب شده ، کاربران سایت می توانند در صفحه ی صنف شما علاقه مندی خود را به صنف شما اعلام کنند و شما در این لیست بالاتر قرار خواهید گرفت.
 
برخی از لیست ها به صورت تصادفی از کلیه ی اصناف ، نمایش میدهد.این کار موجب می شود که همه ی اصناف ، حتی اگه  هیچ هزینه ای نکرده باشند هم در برخی صفحات آنهارا نمایش دهیم .
 
 
شما برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی تبلیغات در سایت می توانید با شماره ی 09134517543 آقای خورشید تماس بگیرید .